آشنایی با امکانات خوابگاهی دانشگاه پالاتسکی جمهوری چک

دانشگاه پالاتسکی دو پردیس برای اقامت دانشجویان خود در نظر گرفته است که هر یک از آن ها چندین ساختمان خوابگاه را در بر میگیرند. هر یک از پردیس ها امکانات خاص خود را داشته و تفاوت آن ها با یکدیگر در میزان امکاناتی است که ارائه می دهند. علاوه بر پردیس ها تعدادی از خوابگاه ها وجود دارند که به صورت مستقل فعالیت می کنند. همچنین یک هاستل که عمدتا به عنوان محل میزبانی از کارمندان و مهمانان دانشگاه در نظر گرفته شده نیز در مرکز شهر واقع شده است.


پردیس Envelopa  

پردیس Envelopa  از پنج ساختمان خوابگاه و دو غذاخوری تشکیل شده است. مرکز شهر حدود 5 دقیقه با تراموا یا پیاده از محل پردیس  فاصله دارد. ایستگاه قطار حدود 10 دقیقه با پای پیاده یا 5 دقیقه با تراموا فاصله دارد. این پردیس همچنین دارای سه زمین ورزشی (سنگفرش شده با خاک رس ، آسفالت) ، شطرنج در فضای باز ، یک کلوپ موسیقی، مطب پزشک ، آرایشگاه و سایر خدمات است. دو ایستگاه تراموا (واگن های برقی) و دو ایستگاه اتوبوس نیز در مجاورت آن قرار دارند.

خوابگاه Generalál Svoboda

اسکان در قالب اتاق های سه نفره مجاور با حمام های مشترک در بین شش ساکن ارائه می شود. کل خوابگاه تحت پوشش Wi-Fi است. یک دفتر اسکان به همراه مدیر خوابگاه و ناهار خوری دانشگاه پالاتسکی در محل قرار دارد. خوابگاه همچنین گزینه هایی از قبیل اتاق های هتل را در اختیار شما قرار می دهد.

خوابگاه Fischera

اسکان در قالب اتاق های سه نفره مجاور با حمام مشترک در بین شش ساکن ارائه می شود. این ساختمان با مجهز بودن 8 اتاق و یک آشپزخانه برای معلولین جسمی امکان دسترسی بدون مانع را فراهم می کند. کل خوابگاه تحت پوشش Wi-Fi است.

خوابگاه Bedřich Václavek

اسکان در قالب اتاق های دو نفره یا سه نفره مجاور با حمام مشترک در بین سه اتاق ارائه می شود. کل خوابگاه توسط وای فای پوشانده شده است و به یک سالن بدنسازی مجهز شده است.

خوابگاه Šmeralova

اسکان در قالب اتاق های دو نفره یا چهار نفره با آشپزخانه های عمومی و حمام مشترک در هر طبقه ارائه می شود. کل خوابگاه تحت پوشش Wi-Fi است. این ساختمان به کانتینر دانشگاه وصل شده است.

خوابگاه listopadu

اسکان در قالب اتاق های دو نفره یا سه نفره با آشپزخانه های عمومی و امکانات حمام در هر طبقه ارائه می شود. کل خوابگاه تحت پوشش Wi-Fi است. این ساختمان به کانتینر دانشگاه وصل شده است.

پردیس Neředín

این پردیس دانشگاه پالاتسکی از چهار خوابگاه و یک غذاخوری تشکیل شده است (یکی از آن ها بدون مانع است) دانشکده پزشکی و دندانپزشکی و دانشکده علوم بهداشتی در جوار این پردیس واقع شده اند. از طریق تراموا یا اتوبوس می توانید طی 10 الی 15 دقیقه به مرکز شهر برسید. ایستگاه راه آهن 15 دقیقه با تراموا یا با اتوبوس از پردیس فاصله دارد. این پردیس شامل زمین های ورزشی ، شطرنج در فضای باز و سایر خدمات است. این مکان برای دانشجویان خارجی و همچنین برای دانشجویان دانشکده پزشکی و دندانپزشکی و دانشکده علوم بهداشت یک مکان محبوب است.

خوابگاه Neředín I

خوابگاه Neředín I چهار طبقه بدون آسانسور ، تحت پوشش Wi-Fi ، امکان اقامت در قالب اتاق های سه نفره با حمام مشترک در بین دو اتاق را فراهم می کند. این خوابگاه در قسمت جذاب پردیس Neředín در نزدیکی ناهارخوری دانشگاه Neededn و دانشکده فرهنگ فیزیکی UP واقع شده است.

خوابگاه Neředín II

این ساختمان شش طبقه، از پنج بخش با ورودی های جداگانه (A ، B ، C ، D و E) تشکیل شده است. بخش های A و E مجهز به آسانسور هستند. خوابگاه محل اقامت دانشجویان را به صورت اتاق های یک یا دو نفره با امکانات حمام های مشترک و اثاثیه بالاتر از حد استاندارد ارائه می دهد. کل خوابگاه تحت پوشش Wi-Fi است. یک میز پذیرایی و دفتر مدیر اقامتگاه در ساختمان واقع شده است.

خوابگاه Neředín III

خوابگاه Neředín III شش طبقه، از پنج بخش با ورودی های جداگانه (A ، B ، C ، D و E) تشکیل شده است. بخش های A و E مجهز به آسانسور هستند. خوابگاه محل اقامت دانشجویان را به صورت اتاق های یک یا دو نفره با امکانات حمام های مشترک و اثاثیه بالاتر از حد استاندارد ارائه می دهد. کل خوابگاه تحت پوشش Wi-Fi است.

خوابگاه Neředín IV

این ساختمان شش طبقه از دو بخش با ورودی های جداگانه (A ،B  (تشکیل شده است. بخش A مجهز به آسانسور است. خوابگاه محل اقامت دانشجویان را به صورت اتاق های یک یا دو نفره با امکانات حمام مشترک و اثاثیه بالاتر از استاندارد ارائه می دهد. ساختمان تحت پوشش Wi-Fi قرار دارد.

خوابگاه های جداگانه

علاوه بر پردیس ها چندین خوابگاه به صورت مستقل نیز وجود دارند:

خوابگاه Evžen Rošický

این خوابگاه مستقل، اقامت دانشجویان را در قالب اتاق های دو نفره یا سه نفره با امکانات حمام مشترک برای دو اتاق فراهم می کند. ساختمان مجهز به دو آسانسور و تحت پوشش Wi-Fi است. خوابگاه Evžen Rošický در نزدیکی یک مسیر دوچرخه واقع شده است ، همچنین برای اسکیت درون خطی و زمین والیبال ساحلی مناسب است. مرکز ورزشی دانشگاهی UP ، واقع در نزدیکی خوابگاه ، دارای رشته تیراندازی با کمان و یک سالن ورزشی با یک اسکله است. سالن بدنسازی و سونا در دسترس است. مرکز شهر 10 دقیقه با پای پیاده از خوابگاه فاصله دارد.

خوابگاه Chválkovice

این خوابگاه مستقل با اتاق های یک نفره و دو نفره با امکانات حمام مشترک در چولوکوویچ ، به نام "آبادی کوچک صلح" در حومه شهر واقع شده است. این مجتمع شامل یک زمین پیاده روی ، زمین ورزشی و صندلی در فضای باز با باربیکیو است. ساختمان خوابگاه مجهز به آسانسور ، انبار دوچرخه ، سالن بدنسازی و تنیس روی میز است. یک اتاق لباسشویی مشترک در دسترس است. مرکز شهر 10 دقیقه با اتوبوس از خوابگاه فاصله دارد. رسیدن به مرکز شهر با دوچرخه در مسیر دوچرخه نیز امکان پذیر است.

هاستل Vančurova

این مرکز اقامت در مرکز شهر نزدیک پارک  واقع شده است. این ساختمان فقط برای اسکان کارمندان و میهمانان دانشگاه در نظر گرفته شده است. ملافه ها و اثاثیه بالاتر از حد استاندارد هستند. WiFi و تلویزیون نیز ارائه می شود.


1398/ 12 /16 1017
printrating
نام
ایمیل
نظر