بهترین دانشگاه های لهستان در رشته های فنی مهندسی

بهترین دانشگاه های لهستان در رشته های فنی مهندسی

 

تقریباً همه چیزهایی که ما در زندگی روزمره از آن ها استفاده می کنیم توسط مهندسین تولید شده است: جاده ها ، راه آهن ، رایانه ها ، تلفن های هوشمند ، انرژی مورد نیاز ساختمان ها ، تجهیزات پزشکی مورد استفاده در بیمارستان ها و ....  مهندسان افرادی هستند که سعی میکنند تا مشکلات بزرگ را از طریق روش های کارآمد حل کنند. دانش فنی مهندسی، دانش علمی و تئوری را به تکنولوژی  تبدیل می کند.

کشور های پیشرو در فناوری و تکنولوژی در هر زمانی به دنبال افراد متخصصی هستند که مهارت های مهندسی ویژه ای داشته باشند. در نتیجه با تحصیل در دانشگاه های معتبر و کسب مهارت های حرفه ای در زمینه های فنی مهندسی، قادر خواهید بود در شرکت های بین المللی سراسر جهان مشغول به کار شوید. مطالعات مهندسی در لهستان با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می شود و کشوری شناخته شده در زمینه ی آموزش علوم مهندسی است. در این مقاله قصد داریم به بررسی بهترین دانشگاه های لهستان در رشته های فنی مهندسی بپردازیم:

 

دانشگاه صنعتی ورشو از بهترین دانشگاه لهستان در رشته های فنی مهندسی

دانشگاه صنعتی ورشو واقع در قلب اروپا ، لهستان ، نه تنها قدیمی ترین بلکه بهترین دانشگاه فنی این کشور بوده و متخصص در آموزش فنی و مهندسی است. این دانشگاه با محوریت برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد منحصراً در مهندسی و علوم کاربردی متمرکز است. دانشگاه فنی مهندسی وورشو بزرگترین دانشگاه لهستان بوده و بالاترین رتبه دانشگاه های لهستان در رشته های فنی مهندسی را به خود اختصاص داده است. برنامه های تحصیلی به زبان انگلیسی ، هم اکنون در 9 دانشکده اجرا می شوند. به همن دلیل سالانه دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا برای پیوستن به برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد این دانشگاه اقدام می کنند.

 

دانشگاه علم و صنعت AGH

دانشگاه علم و فناوری AGH تحقیقاتی را در سطح جهانی در زمینه ها و رشته های مختلف علوم  مهندسی ارائه می دهد. این تحقیقات پایه و اساس تحصیلات و پیشرفت کارکنان دانشگاه را تشکیل است. برنامه های درسی دانشگاه شامل 59 رشته تحصیلی و بیش از 200 تخصص در 18 دانشکده است و آموزش به زبان انگلیسی در 17 رشته تحصیلی ارائه می شود. دانشگاه علم و فناوری AGH یکی از بهترین و مشهورترین دانشگاه های مدرن لهستان بوده و سالهاست که در صدر لیست موسسات آموزش عالی برتر در لهستان قرار گرفته است. AGH UST یک دانشگاه پیشرو لهستانی در فن آوری های مدرن بوده و به گروهی از مراکز معتبر آموزشی بین المللی تعلق دارد.

 

دانشگاه صنعتی Wroclaw یکی از بهترین دانشگاه های فنی مهندسی لهستان

دانشگاه صنعتی Wroclaw یکی از بهترین دانشگاه های فنی مهندسی لهستان بوده و بر روی علم و فناوری متمرکز است. تحصیلات ارائه شده توسط دانشگاه کاملاً با تحقیقات علمی و نیازهای اقتصاد پیوند دارد و مطابق با استانداردهای منطقه آموزش عالی اروپا است. دانشگاه علم و فناوری Wroclaw در بین رتبه های سالانه دانشگاه های لهستان رتبه بالایی دارد. این دانشگاه از همان ابتدای تأسیس ، مرکز مهمی برای آموزش فنی بوده و امروزه در این دانشگاه بیش از 29000 دانشجو 2000 استاد دانشگاه ، در 16 دانشکده در Wroclaw به مطالعه می پردازند.

 

دانشگاه صنعتی Poznan (PUT) یکی دیگر از بهترین دانشگاه های فنی مهندسی لهستان

دانشگاه صنعتی Poznan  (PUT) در سال 1919 تأسیس شد و یک دانشگاه دولتی در  پوزنان لهستان است. این دانشگاه دارای بیش از 1100 نفر پرسنل و بیش از 21000 دانشجو است. PUT به دلیل مطالعات فنی مشهور است و در سال 1995 به عضویت CESAER درآمد. PUT دوره هایی را در مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد و بسیاری از برنامه ها به زبان انگلیسی ارائه می شوند. این دانشگاه در زمینه آموزش با 200 دانشگاه اروپایی کار می کند.

 

دانشگاه های فنی مهندسی لودز (TUL)

دانشگاه صنعتی لودز موسسه ای است که بیش از 70 سال قدمت دارد و در قلب شهر واقع شده است. TUL دانشگاه فنی مهندسی پویایی است که برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری را در 45 رشته تحصیلی ارائه می دهد و همگی در 9 دانشکده متمرکز هستند. در حال حاضر ، دانشگاه صنعتی لودز تقریباً 20000 دانشجو دارد و همه رشته های مهندسی را از مهندسی برق گرفته تا شیمی و مهندسی نساجی ارائه می دهد. برنامه های این  دانشگاه به طور مداوم به روز می شوند تا نیاز دانشجویان را برآورده سازند.

 

دانشگاه صنعتی Gdansk (GUT) بهترین دانشگاه های لهستان در رشته های فنی مهندسی

دانشگاه صنعتی Gdansk (GUT) یک دانشگاه دولتی کاملاً مستقل است. این سازمان به طور مداوم و پویا در جهت برآورده کردن نیازهای اقتصاد و جامعه، در حال توسعه و توجه به ارائه بالاترین کیفیت آموزش است. دانشگاه GUT ، 9 دانشکده داشته و 33 رشته تحصیلی به زبان لهستانی ، هفت رشته تحصیلی در مقطع دکتری ، 56 رشته در مقطع تحصیلات تکمیلی ، 12 دوره درسی به زبان انگلیسی ، سه دوره MBA  را ارائه می دهد.

 

دانشگاه فنی مهندسی Silesian (SUT)

دانشگاه صنعتی Silesian یک دانشگاه دولتی بسیار بزرگ است که در Gliwice  واقع و در سال 1945 تأسیس شده است. دانشگاه فناوری Silesian (SUT) یکی از بزرگترین دانشگاه های فناوری در لهستان بوده که بیش از 70 سال است که در زمینه های آموزش ، تحقیق و توسعه و همچنین همکاری با صنعت فعالیت می کند. امروزه دانشگاه دوره هایی را در بیش از 190 تخصص در 50 رشته ارائه می دهد که توسط 15 دانشکده اداره می شوند.

 

دانشگاه صنعتی Cracow

دانشگاه صنعتی Cracow (CUT) یک دانشگاه دولتی مستقل است که در سال 1945 تاسیس شد. این دانشگاه متشکل از 7 دانشکده (دپارتمان) است که از 30 برنامه برای 12821 دانشجو که توسط بیش از 1100 نفر از اعضای هیئت علمی تدریس می شود، تشکیل شده است. دانشکده های فنی مهندسی CUT عبارتند از: دانشکده معماري، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر؛ دانشکده مهندسی عمران؛ دانشکده مهندسی محیط زیست؛ دانشکده مهندسی شیمی و فناوری؛ دانشکده مهندسی مکانیک.

موسسه آسپیان به عنوان نماینده رسمی دانشگاه های برتر کشور لهستان، در تمامی مراحل پذیرش، ویزا، اقامت و ... در خدمت شما عزیزان است. برای اطلاعات بیشتر لطفا از طریق شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

1398/ 09 /25 990
printrating
نام
ایمیل
نظر