زندگی دانشجویی در شهر هرادتس کرالووه

ورود به دانشگاه چارلز برای تحصیل در رشته های پزشکی، یک نقطه عطف مهم برای دانشجویان به حساب می آید. چرا که دانشگاه چارلز در 1.5٪ بالای دانشگاه های جهان قرار دارد و در قلب اروپا واقع شده است. این دانشگاه معتبر نه تنها سطح بالایی از تحصیلات را ارائه می دهد، بلکه برای بهبود مهارت های ارتباطی و بین فردی دانشجویان نیز راهنمایی های مناسبی دارد.

دانشکده هرادتس کرالووه Hradec Králové دانشگاه چارلزجمهوری چک یک محیط کاملاً حمایتی را برای سازگاری با سبک زندگی جدید به صورت آکادمیک و همچنین کشف زندگی در یک کشور جدید ایجاد می کند. دانشجویان در این دانشکده فرصت دارند تا مهارت های زیادی را، هم از لحاظ علمی و هم شخصی، در این دانشکده و این شهر پرورش دهند.

شهر هرادتس کرالووه میزبان بسیاری از دانشجویان است که تبدیل به دوستان شما خواهند شد و اجازه نمی دهند احساس غربت کنید. اگر شما دانشجویی کنجکاو، سختکوش و علاقه مند به یادگیری و تجربه چالش های جدید هستید، دانشکده هرادتس کرالووه دانشگاه چارلز، مکان مناسبی برای شماست.

زندگی دانشجویی در شهر هرادتس کرالووه

امکانات دانشکده هرادتس کرالووه

کتابخانه دانشگاه هرادتس کرالووه، بیش از 250،000 کتاب و پایگاه داده را در خود جای داده است. همچنین به دانشجویان، کارکنان و عموم مردم، خدمات کتابخانه ای، اطلاع رسانی رایگان و ایجاد یک محیط مناسب برای مطالعات و تحقیقات ارائه می دهد. دانشجویان همچنین این امکان را دارند که از کتابخانه تحقیقاتی علمی بسیار بزرگ شهرهرادتس کرالووه  با هزینه اشتراک ارزان برای دانشجویان استفاده کنند.

به دانشجویان آینده که به Hradec Kralove می روند توصیه می شود که در خوابگاه ها زندگی کنید تا بتوانید با افراد جدید ملاقات کنید. هرادتس کرالووه، امکان اقامت در خوابگاه را به همه دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. این خوابگاه ها مجهز به تختخواب، اتاق خشکشویی، امکان اجاره ظروف و.. است. همچنین دانشجویان به عنوان بخشی از فعالیت های وقت آزاد خود، می توانند تنیس روی میز بازی کنند یا از زمین های ورزشی در محل خوابگاه ها استفاده کنند.

زندگی دانشجویی در شهر هرادتس کرالووه

زندگی دانشجویی در شهر Hradec Kralove جمهوری چک، بسیار سرزنده است و می تواند واقعاً متنوع باشد! می توانید با دوستان خود به جاده های زیبای این شهر بروید و از فرصت های فراغت فراوان با هم لذت ببرید. هم در شهر و هم در مناطق اطراف تعداد زیادی مناطق سبز، پارک ها و امکانات ورزش های آبی وجود دارد. ضمن آنکه  Hradec Kralove یکی از بهترین شهرها برای دوچرخه سواران است.

در طول سال بسیاری از رویدادهای فرهنگی و تفریحی در این شهر در حال برگزاری است. در روز سال نو یک نمایشگاه آتش بازی در شهر قدیمی وجود دارد، یکی از بهترین جاذبه های این منطقه که نباید آن را از دست بدهید. جشنواره های فیلم و تئاتر، رویدادهای ورزشی، مسابقات کاراته یا رقص، رویدادهای هنری ، نمایشگاه ها، هفته های فرهنگی دانشگاه، جشنواره های موسیقی و... سرگرمی های فرهنگی و جذاب این شهر هستند.

زندگی شبانه در هرادتس کرالووه

تقریبا تمام مردم هرادتس کرالووه هر شب را بیرون از خانه سپری می کنند. به همین دلیل در این شهر، زندگی شبانه رونق زیادی دارد. مردم چک از غذا خوردن بیرون از خانه بسیار لذت می برند. در فصول گرم سال، بهار و تابستان، رستوران های فضای باز در شهر هرادتس کرالووه بسیار زیاد می شوند و می توانید بیرون از خانه غذا بخورید. در شهر قدیمی رستوران های خوبی مانند Mexita ، کافه Sport و... وجود دارد. شما می توانید هر غذایی را دوست دارید، ایتالیایی، مکزیکی، هندی و... را امتحان کنید.

رفتن از هرادتس کرالووه به هر نقطه کشور جمهوری چک واقعاً آسان است. بیرون بروید و لذت ببرید!

1400/ 02 /12 30
printrating
نام
ایمیل
نظر