آشنایی با خوابگاه بسیار زیبای نردین Neředín دانشگاه پالاتسکی در شهر اولوموتس

خوابگاه نردین (Neředín )، در شهر دانشجویی و بسیار زیبای اولوموتس قرار دارد. این خوابگاه یکی از مجموعه پردیس های خوابگاهی دانشگاه پالاتسکی جمهوری چک محسوب می شود.

خوابگاه نردین، دانشجویان را در چهار ساختمان مجزا از یکدیگر اسکان می دهد. در تمام این چهار ساختمان، اتاق های سه تخته، دو تخته و یک تخته وجود دارند. آشپزخانه های مشترک این اتاق ها، مجهز به گاز رومیزی، کتری برقی و مایکروویو هستند.

تعویض ملحفه ها هر 14 روز در کل خوابگاه ها انجام می شود. در تمامی اتاق ها، اتو و جاروبرقی در دسترس دانشجویان است. همه ساختمانها مجهز به پارکینگ دوچرخه هستند. پارکینگ رایگان در مجاورت خوابگاه نیز در دسترس است. علاوه بر این، در ساختمان های خوابگاه نردین، اتاق خشکشویی، اتاق مطالعه و اتاق موسیقی نیز وجود دارند.  مراکز ورزشی سرپوشیده و فضای باز نیز در این مجموعه خوابگاه، برای دانشجویان تعبیه شده است.

خوابگاه بسیار زیبای نردین Neředín  دانشگاه پالاتسکی در شهر اولوموتس

ساختمان شماره 1خوابگاه نردین

این ساختمان 4 طبقه، در نزدیکی سالن غذاخوری دانشگاه قرار گرفته است. این ساختمان، 161 تخت و 54 اتاق دارد.

در تمامی اتاقهای این مجموعه، تختهای چوبی یک طبقه و دو طبقه قرار دارند. کف اتاقها به وسیله کف پوش پوشانده شده و از نور کافی برخوردار هستند. میزهای تحریر و شلف های کوچک دیواری، دیگر اجزای اتاق را تشکیل می دهند.

پارکینگ دوچرخه، سالن مطالعه و باشگاه ورزشی سر پوشیده، از دیگر امکانات ساختمان شماره 1 خوابگاه نردین هستند.

ساختمان شماره 2 خوابگاه نردین

در این ساختمان، خدمات رفاهی زیادی به دانشجویان عرضه شده است. لابی زیبا، طراحی ساده و شیک اتاقها، فضای بزرگ و اتاقهای کم جمعیت، از ویژگیهای مهم ساختمان شماره 2 نردین به حساب می آیند. ساختمان شماره 2، یک ساختمان شش طبقه متشکل از پنج قسمت با ورودی های جداگانه (A ، B ، C ، D و E) است. بخشهای A و E مجهز به بالابر هستند. همه این بخش ها، از چهار یا پنج اتاق با مبلمان استاندارد شامل یخچال، تلویزیون، آشپزخانه و دو سرویس بهداشتی مشترک تشکیل شده اند.

ساختمان شماره 2 دارای 316 تخت در اتاقهای یک یا دو نفره است. 116 اتاق یک نفره و 100 اتاق دونفره در این ساختمان وجود دارند.

اتاق موسیقی، اتاق مهمان، اتاق خشک شویی، پارکینگ دوچرخه، سالن ورزشی و اتاق مطالعه از دیگر امکانات این ساختمان هستند.

خوابگاه بسیار زیبای نردین Neředín  دانشگاه پالاتسکی در شهر اولوموتس

ساختمان شماره 3 خوابگاه نردین

ساختمان شماره 3 نیز از شش طبقه با ورودی های جداگانه (A ، B ، C ، D و E) تشکیل شده است. بخشهای      A  و E مجهز به بالابر هستند.

هر بخش از چهار یا پنج اتاق با مبلمان استاندارد شامل، تلویزیون، آشپزخانه و دو سرویس بهداشتی مشترک تشکیل شده است. تجهیزات اتو و جاروبرقی را باید از قسمت پذیرش خوابگاه درخواست کنید. نور و تهویه اتاقها مناسب بوده و فضای کافی در اختیار ساکنان هر اتاق قرار دارد.

این ساختمان نیز پارکینگ دوچرخه و اتاق مهمان را به ساکنان خود ارائه داده است. ظرفیت کل تختخواب های این ساختمان، 326 عدد است. ساختمان شماره 3 دارای 106 اتاق یک نفره و 110 اتاق دو نفره است.

خوابگاه بسیار زیبای نردین Neředín  دانشگاه پالاتسکی در شهر اولوموتس

ساختمان شماره 4 خوابگاه نردین

ساختمان شماره 4 خوابگاه نردین، شش طبقه و شامل دو بخش با ورودی های جداگانه A و B است. قسمت A  یک بالابر دارد.

تمام اتاقهای این ساختمان دارای تلویزیون، آشپزخانه و دو سرویس بهداشتی مشترک هستند. فضای باز و زیبای ساختمان شماره 4، مانند یک پارک در اختیار ساکنان است. دارا بودن زمین ورزشی فضای باز و مجاورت این ساختمان با سالن غذاخوری، از دیگر امکانات جذاب این ساختمان به حساب می آیند.

ساختمان شماره 4، 132 تخت برای اسکان دانشجویان دارد. 44 اتاق یک نفره و 44 اتاق دو نفره در این ساختمان وجود دارند.

+ تحصیل در جمهوری چک
 
خوابگاه Neředín دانشگاه پالاتسکی
1399/ 11 /05 617
printrating
نام
ایمیل
نظر