دوره های آمادگی آزمون ورودی دانشگاه های چارلز و پالاتسکی سال تحصیلی 2022-2021

به اطلاع همراهان گرامی مجموعه آسپیان می رسانیم دوره‌های آمادگی برای آزمون ورودی دانشگاه چارلز و پلاتسکی جمهوری چک، در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی به زودی برگزار می شوند. این دوره ها توسط مجموعه آسپیان و با نظارت مستقیم دانشگاه های چارلز و پالاتسکی برگزار خواهند شد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که این دوره ها مربوط به سال تحصیلی 2021 – 2022 می باشند.

پذیرش دانشگاه چارلز و پالاتسکی برای رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی هر ساله از طریق آزمون ورودی انجام می گیرد. مجموعه آسپیان به منظور آمادگی داوطلبین و آشنایی بیشتربا مباحث این آزمون دوره ایی آمادگی را به صورت آنلاین برگزار می کند. این دوره ها با تائیده رسمی و نظارت دانشگاه های چارلز و پالاتسکی برگزار شده و علاوه بر آمادگی داوطلبین، در نتیجه آزمون ورودی نیز تاثیر مثبت خواهد داشت. بنابراین دانشجویان با شرکت در این دوره ها، می توانند شانس خود را برای اخذ پذیرش از دانشگاه چارلز بالاتر ببرند.

آزمون ورودی دانشگاه چارلز و پالاتسکی در ماه می تا ژوئن (از 11 اردیبهشت تا 9 تیر) برگزار خواهد شد. این آزمون تستی است و دانش متقاضیان در علوم پایه را مورد سنجش قرار می دهد. امتحان شامل سوالاتی در سه زمینه زیست شناسی، شیمی و فیزیک می باشد. مدت زمان آزمون ورودی 2.30 ساعت است. در کنار این آزمون ورودی از داوطلبان خواسته می شود در یک مصاحبه شفاهی کوتاه شرکت کنند. در این مصاحبه متقاضیان لازم است در مورد انگیزه های خود برای تحصیل در دانشگاه چارلز صحبت کنند.

<< فرم درخواست مشاوره >>

 

دوره های آمادگی آزمون ورودی دانشگاه های چارلز و پالاتسکی،توسط مجموعه آسپیان و به صورت آنلاین برگزار می شوند.

برای داوطلبانی که قصد دارند در آزمون رشته داروسازی شرکت کنند، دوره های آمادگی مجموعه آسپیان برای دروس:

- زیست شناس
- شیمی عمومی
- شیمی آلی
- شیمی معدنی

برگزار می شود.

همچنین داوطلبانی که قصد دارن در آزمون رشته های پزشکی و دندانپزشکی شرکت کنند، دوره های آمادگی برای دروس

- زیست شناسی
- شیمی عمومی
- شیمی آلی
- شیمی معدنی
- فیزیک

برگزار می شود.

متن تاییدیه رسمی دانشگاه های چارلز و پالاتسکی مبنی بر برگزاری دوره های آمادگی توسط مجموعه آسپیان به مدیریت دکتر علایی 

 

پذیرش در دانشگاه چارلزو پالاتسکی جمهوری چک، یک فرصت استثنایی برای داوطلبین مایل به تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی است. به همین دلیل، هر سال برای اخذ پذیرش از این دانشگاه رقابت تنگاتنگی میان دانشجویان از کشورهای مختلف وجود دارد. دوره های آمادگی برای آزمون ورودی دانشگاه چارلز و پالاتسکی توسط مدرسان حرفه ای و مجرب مجموعه آسپیان برگزار خواهند شد.

در این دوره ها، دروس تخصصی جهت پاسخگویی به سوالات آزمون ورودی تدریس می شوند. لازم به ذکر است که به علت شیوع ویروس کرونا، برگزاری دوره ها به صورت آنلاین انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان برگزاری و ثبت نام در دوره ها، با گروه آسپیان تماس بگیرید.

1399/ 08 /29 1444
printrating
نام
ایمیل
نظر