پذیرش بدون آزمون رشته داروسازی در دانشگاه چارلز سال تحصیلی 2021 - 2020

بیماری کرونا و شیوع آن، باعث رخ دادن تغییراتی در شیوه زندگی در سراسر جهان شد. در این میان، بخش عمده تغییرات به مباحث آموزشی و تحصیلی مربوط می شود. برای جلوگیری از انتقال و شیوع گسترده این بیماری، تصمیمات زیادی درباره چگونگی انجام آزمونها و نحوه پذیرش دانشگاه ها در کشورهای مختلف دنیا گرفته شد. اکنون دانشگاه چارلز در کشور جمهوری چک، از معتبرترین و قدیمی ترین دانشگاه های اروپایی، تصمیم به پذیرش بدون آزمون دانشجویان در رشته داروسازی گرفته و شیوه پذیرش دانشجویان در سال تحصیلی پیشِ رو را به کلی تغییر داده است.

 

نحوه پذیرش دانشجو در رشته داروسازی دانشگاه چارلز

 

موسسه آسپیان، در شیوه قبول دانشجویان رشته داروسازی، نقش ویژه ای خواهد داشت. روش پذیرش رشته داروسازی دانشگاه چارلز در سال تحصیلی جدید، بدین صورت خواهد بود که با توجه به سوابق تحصیلی و همچنین بررسی سطح دانش متقاضی توسط مجموعه آسپیان، پذیرش دانشگاه را بدون امتحان ورودی دریافت می کند. به این ترتیب، گزینش دانشجویان ایرانی برای تحصیل در رشته داروسازی دانشگاه چارلز، توسط دکتر علایی، مدیر مجموعه آسپیان و نماینده رسمی دانشگاه چارلز در کشور ایران، انجام می شود. پس از این مرحله، کارهای دریافت ویزای تحصیلی آغاز شده و دانشجو تا زمان شروع کلاسها، حدود 5-6 ماه زمان دارد. لازم است دانشجو در این مدت زیر نظر مجموعه آسپیان، به تقویت دروس شیمی و زیست و همچنین زبان انگلیسی خود بپردازد.

 

رشته داروسازی دانشگاه چارلز

 

دانشگاه چارلز مهمترین مرکز تحقیقات داروسازی در کشور جمهوری چک است و از معتبرترین مراکز علمی و تحقیقاتی اروپا به حساب می آید. مدرک این دانشگاه، مورد تایید وزارت علوم ایران نیز بوده و در تمام دنیا نیز از اعتبار بالایی برخوردار است. پذیرش در این دانشگاه با سطح علمی مناسب و سطح دانش زبان انگلیسی خوب میسر می باشد. طول دوره عمومی تحصیل داروسازی در این کشور، 5 سال می باشد. دوره تخصص این رشته در کشور چک 4 سال بوده و ورود به آن، منوط به قبولی در امتحانات پایانی دوره عمومی است. مدرک رشته های علوم پزشکی از دانشگاه چارلز، معتبرترین مدارک در کل اتحادیه اروپاست و با اخذ آنها می توان در تمامی کشورها مشغول به کار شد. رشته داروسازی در این دانشگاه، جزو پرطرفدارترین رشته ها برای دانشجویان بین المللی به حساب می آید.

 

دریافت ویزای تحصیلی زیر نظر مجموعه آسپیان

 

مجموعه آسپیان، امسال با توجه به شرایط موجود، موقعیت ویژه ای را برای دانشجویان عزیز فراهم آورده است. ممکن است چنین شرایطی در هیچ زمان دیگری برای متقاضیان عزیز تحصیل در رشته داروسازی و در دانشگاه چارلز، امکان فراهم شدن نداشته باشد. با توجه به فرصتی که برای آماده شدن دانشجو تا هنگام آغاز کلاسها وجود دارد، دانشجویان با سطح علمی نه چندان قوی هم می توانند به گرفتن پذیرش داروسازی از این دانشگاه معتبر امیدوار باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر، در اولین فرصت با مجموعه آسپیان تماس بگیرید. فراموش نکنید که این شرایط، احتمال تکرار نخواهد داشت.

 

1399/ 02 /18 880
printrating
نام
ایمیل
نظر